איך מוצאים מנעולן טוב

Rate this post

אולי אתם מכירים את הסיטואציה המתסכלת הזאת שבה המפתחות אובדים. בסיטואציה כזאת אתם מגיעים לרכב או לדירה, ואז ברגע של בלבול מבינים כי המפתחות אבדו, או שהם נשכחו במקום מרוחק.

במצב הזה אתם מבולבלים ומיואשים ולאחר שחיפשת בכל פינה את המפתחות, התקשרתם לחברים ומשפחה כדי לבדוק מי יכול לחלץ אתם, ואז שאתם מבינים שאתם לבד במערכה מול הדלת הנעולה – אתם מנסים למצוא מנעולן טוב שיוכל לחלץ אתכם במהירות מהתסבוכת.

ואכן כיום ישנם מגוון מנעולנים אשר מאפשרים את השירותים שלהם, תוך שהם מצעים שירות מהיר, מקצועי ואמין.

אבל כיצד ניתן מכל האפשרויות לבחור את המנעולן הטוב ביותר? כמה טיפים לבחירת מנעולן טוב בהמשך.

בחרו מנעולן שנמצא קרוב אליכם – כדי שתוכלו לקבל שירות מהיר יותר, חשוב למצוא מנעולן אשר נמצא באזור שלכם. כיום ישנם מנעולנים בכל הארץ, אך כדי להיכנס כמה שיותר מהר לרכב או לדירה, חשוב שתוכלו למצוא מנעולן שיגיע אליכם תוך 30 דקות ויוכל לתת לכם שירות מהיר ואיכותי.

שימו את הדגש על אמינות ומקצועיות – בשל העבודה שמנעולנים עסוקים בפריצה לבתים, לכספות, לרכבים תוך תיקון קודים ומערכות אזעקה, חשוב לשים בבחירת המנעולן את הדגש על אמינות. מנעולן אמין הוא כזה שיש לו תעודת יושר אותה הוא מציג כבר באתר האינטרנט שלו, והוא כזה שמציע תעודת סיום קורס מנעולנים מקצועי ממשרדה העבודה. בכך תדעו כי המנעולן גם מקצועי וגם אמין.

בדקו אילו שירותים יכול להציע לכם המנעולןניתוק קודן לרכב, החלפת צילינדרים, החלפת מנעולים, מוצרי מיגון, פריצה לדלתות, התקנת מנעולי בהלה וסוגרי דלתות, תיקון והחלפת סוויץ' ברכב, החלפת מנעולים ועוד, אלה שירותים שכל מנעולן חייב לספק. בדקו כי המנעולן מספק מגוון שירותים, וודאו כי הוא יכול לספק לכם את השירות הספציפי שבגלל יצרתם עם המנעולן קשר.

נסו לבצע השוואת מחירים– להיות תקוע מחוץ לבית, לרכב, לעסק , למשרד או מחוץ לכל מקום יכול להיות חוויה מטלטלת. ובכל זאת גם בשעת הלחץ והמשבר, חשוב לנסות לבצע השוואת מחירים בין כמה מנעולנים באזורכם,וזאת כדי למצוא הצע מחיר טובה, תוך שאתם לא מסכימים לקבל שירות במחירים מופרזים רק משום שאתם חסרי אונים.

בדקו האם למנעולן ישנה מעבדה ניידת– עוד חשוב לוודא כי למנעולן ישנה מעבדה ניידת אשר באמצעותה הוא יכול להחליף צילינדרים במקום, לשכפל מפתחות לבצע ניתוק קודן ועוד. בכך תוכלו למצוא את המנעולן היעיל, המקצועי והטוב ביותר.