כיצד ממגנים את הבית מפני פורצים

Rate this post

כאשר אתם בונים בית או נכנסים לבית חדש – אתם בוודאי רוצים להקנות לבית שלכם מקסימום אבטחה, וזאת כדי שתוכלו להתגורר בו בנוחיות ו'בראש שקט' בכל הנוגע לביטחון שלכם ולביטחון של החפצים והרכוש שלכם.

כיום ישנם מגוון אמצעים שמסייעים להגן על ביתכם מפורצים, מפלישות ומכל סכנה, כאשר מערכת אזעקה לבית מאפשרת פתרון נפלא ופרקטי להגנה נגד פריצות.

אבל מלבד פתרון זה, כיצד עוד ניתן להגן על ביתכם? המומחים של ilocksmith מסבירים:

מערכות אזעקה לבית– כפי שהזכרנו, מערכת אזעקה לבית היא אחד הפתרונות הבטוחים ביותר להגנה על הבית, כאשר את מערכת האזעקה יש להתקין כבר בשלבים הראשונים של בניית הבית. כיום ישנן שלל מערכות אזעקה מסוגים שונים אשר מתריעות על פעילות לא שגרתית ברחבי הבית, אותן ניתן להפעיל ולטעון גם מרחוק. בשל כך חשוב לבחור מערכת אזעקה טובה שתוכל לשרת אתכם נאמנה ולפעול במצבי פריצה ומצבי חירום.

הצבת גדרות בטוחים– דרך נוספת וגם דקורטיבית לאבטח את הבית היא באמצעות בניית גדרות גבוהים מסביב לבית. כיום ישנם שלל גדרות מעוצבים ושערים בטיחותיים ביניהם: שערים עשויי אלומיניום, שערי עץ, שערי ברזל ועוד, כאשר ניתן להתאים את השער לפי עיצוב הבית, ולפי התקציב שלכם תוך שילובים של אלמנטים שונים מהעיצוב הכולל של המבנה בתוך הגדר.

בנוסף חשוב כי הגדרות יהיו מאובטחים באמצעות מצלמות וזאת במידה ואתם גרים באזור המועד לפורענות, או במידה ואתם רוצים לספק לביתכם הגנה מקסימאלית.

מצלמות ברחבי החצר והחנייה– דרך נוספת להגן על ביתכם היא באמצעות הצבת מצלמות אבטחה במספר מוקדים חשובים בבית ומחוצה לו. כיום באמצעות מצלמות אבטחה שנמצאות ברחבי המבנה, ניתן לוודא כי הכל מתנהל קשורה בזמן שאתם לא נוכחים בבית, ואף לקבל התראות לנייד על פעילות חשודה או תזוזות קיצוניות ברחבי המבנה.

דלתות חסינות פריצות– שימוש לב כי הדלתות של ביתכם משלבות בעיצובן גם חוסן. חוסנן של הדלתות יגן עליכם מפני פריצות, תוך שחשוב לבחור דלתות מחברות הידועות בייצור דלתות חסינות ועמידות מפני פריצות.

אם אתם רוצים לשים את הדגש על עיצוב דלת שתתכתב בצורה נכונה עם עיצוב הבית – חשוב לדעת כי כיום ניתן ליהנות מדלתות מעוצבות שנחשבות חסינות וכאלה שמונעות פלישה ופריצות למבנה.

שימוש במנעולים חכמים ובטוחים– השתמשו במנעולים חכמים ובטוחים. כיום באמצעות שירותי מנעולן טובים ניתן לקבל המלצות על מנעולים הנחשבים בטוחים ועמידים מפני פריצות. אנו בilocksmith נספק לכם פתרונות אבטחה, מנעולים חכמים ואף נסייע לכן להתמגן בצורה חכמה יתר במידה והייתה פריצה בביתכם.

לסיכום, אם אתם רוצים למגן את ביתכם ואת הסביבה שלכם זה הזמן להתחיל ולבחור באופציות השונות למיגון הבית, תוך שאתם שמים את הדגש על בטיחותכם ובטיחות בני המשפחה שלכם.